← Powrót
CLSAQ® Go firmy ASSA ABLOY otrzymuje nagrodę GIT Security Award

CLSAQ® Go firmy ASSA ABLOY otrzymuje nagrodę GIT Security Award

Duże elektroniczne systemy blokujące zdobywają rynek. ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH z CLIQ® Go pokazuje, że nawet mniejsze systemy oferują sprytne rozwiązania. System blokowania można zarządzać intuicyjnie i mobilnie przy użyciu aplikacji. Tak więc producent przekonał jury tegorocznej nagrody GIT Safety Award i zdobył pierwszą nagrodę w swojej kategorii.

Każdego roku produkty, które otrzymały nagrodę GIT Security Award od Wiley-VCH Publishing, wyznaczają punkt odniesienia dla najnowszych technologii w branży zabezpieczeń. Innowacyjne pomysły, komfort użytkownika i unikalne punkty sprzedaży są na szczycie skali oceny. I właśnie tam elektroniczne rozwiązanie blokujące z wyników ASSA ABLOY: CLIQ® Go jest idealnym systemem zabezpieczeń dla małych firm i prywatnych użytkowników. Dzięki aplikacji CLIQ® Go użytkownicy mogą zarządzać wszystkimi funkcjami cyfrowo za pośrednictwem chmury. Intuicyjna obsługa pozwala na szybką kontrolę i organizację uprawnień dostępu – zarówno mobilnych, jak i komputerowych.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nagrody” – mówi Michael Buchholz, szef działu sprzedaży grupy ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH. “Potwierdza potencjał w mniejszych, łatwych w obsłudze systemach, takich jak CLIQ® Go. Wygodna obsługa, skuteczna kontrola i najlepsza ochrona przed nieupoważnionym dostępem są bardzo interesujące dla budynków i zastosowań, które można zarządzać “.